Tarot Gwiezdny

Introspektywa Wegi

Karta ta odwołuje się do do istot układu gwiezdnego Wegi. Przypomina i wskazuje na wartość introspekcji, skupienia się na sobie, ale także na potencjalnej możliwości przesadzenia w tym skupianiu się na sobie. Karta ta odwołuje się również do kobiecej energii i wrażliwości.

Gra w Dualizm

Świat w którym żyjemy to świat wielkiej gry w dualizm. Karta ta przypomina, że choć świat może wyglądać na pełen polaryzacji i przeciwieństw, to umiejętne wykorzystanie tej wiedzy i zrozumienie tego faktu, może pomóc nam zapanować nad dualistyczną rzeczywistością a nawet wykorzystać ją do rozwoju.

Arkturjański Mędrzec

Arkturjanie to mistrzowie uzdrawiania emocji (ducha) oraz opanowania mocy umysłu.
Arkturjański Mędrzec symbolizuje wsparcie w pracy z emocjami, zdolność oraz potrzebę spojrzenia na sprawy emocjonalne z perspektywy. Symbolizuje także wsparcie od istot z Arktura jakie w tym temacie otrzymujesz.

Czym jest Tarot Gwiezdny

Tarot Gwiezdny powstał jako narzędzie ułatwiające kontakt z kosmicznymi energiami – z naszą gwiezdną rodziną. Tarot ten służy do odkrywania potencjału i możliwości związanych z kosmicznymi energiami i istotami. Ułatwia dostęp do tych energii i ich głębsze zrozumienie.

W przeciwieństwie do klasycznego tarota, Tarot Gwiezdny to język symboli i archetypów ułatwiający kreowanie pozytywnej, rozwojowej rzeczywistości w połączeniu z Kosmosem. Są to energie wspierające i każdy rozkład kart koncertuje się na tym by ustalić co w danym czasie będzie dla Ciebie najbardziej pomocne i co najlepiej Cię wspiera. Możesz też dzięki temu zrozumieć jak pracować z aktualnymi wyzwaniami i jakie rozwiązania będą najbardziej korzystne.

Tarot Gwiezdny ułatwia dostęp do indywidualnego kontaktu z gwiezdnymi braćmi i siostrami, dzięki zawartej w kartach i symbolach energii kwantowego splątania z przedstawionymi na nich energiami.

Jak używać Tarota Gwiezdnego

Aktualna wersja dostępna na stronie pozwala wylosować trzy karty w danym rozkładzie. Można korzystać z tego narzędzia na przykład raz dziennie, aby odkryć energie wspierającą na dany dzień.

Pierwsza karta to karta tego, co wynika z przeszłego doświadczenia i ma wpływ na teraźniejszość. Druga to to, co najbardziej aktualnie i najważniejsze tu i teraz, trzecia to potencjał przyszłości wynikający z dwóch poprzednich.

Po wyborze trzech kart strona automatycznie przewinie się do góry, gdzie nad kartami znajduje się przycisk “Podsumowanie”. Kliknięcie w niego przeniesie Cię na stronę z podsumowaniem i opisami wybranych kart.

Tarot Gwiezdny stworzyłem aby ułatwić sobie pracę z jasnowidzeniem i kontakt z gwiezdną rodziną. Aktualnie udostępniam tu karty mojego tarota jako wersję demo. Z czasem talia ta zostanie graficznie i opisowo rozbudowana.

Talia fizycznych kart Tarota Gwiezdnego, z nowymi pięknymi grafikami!

Karty, które widzisz na stronie, stanowią prototypową wersję jaką przygotowałem aby posługiwać się nimi w swojej pracy. Pod względem graficznym nie jest to finalny produkt. Planuję wydanie fizycznych kart, jak również udoskonalenie tych obecnych tu na stronie.

Zauważ, że w sieci nie ma praktycznie żadnych dobrej jakości grafik przedstawiających istoty pozaziemskie i ich energie, takimi jakimi naprawdę są (jakimi postrzegamy je w naszych doświadczeniach). Obecne grafiki to najlepsze co udało mi się znaleźć, ale to nie jest jeszcze to.

Mam zamiar zlecić profesjonalnemu grafikowi-artyście stworzenie grafik przedstawiających w piękny sposób naszą gwiezdną rodzinę, aby w końcu wizerunki naszych gwiezdnych przyjaciół były należycie wykonane i aby dawały wielką radość z ich oglądania.

Profesjonalna grafika oraz druk kart to jednak duży koszt finansowy, nie do pokrycia przez jedną osobę. Razem jednak możemy to zrobić! Rozpoczynam więc zbiórkę pre-orderową – czyli taką, gdzie wpłacając rezerwujesz sobie talię fizycznych kart, jaka zostanie do Ciebie wysłana gdy zbierzemy pełne fundusze i karty zostaną wykonane i wydrukowane.

Jest to rzecz całkowicie dobrowolna, dla tych z Was, którzy chcą pomóc w stworzeniu pięknej, kosmicznej talii kart i ją otrzymać.
Stąd cena, która jest nie tyle ceną, jaką będzie miała talia kart po wydaniu, ale jest kwotą dobrowolnego wsparcia, którym umożliwisz mi zlecenie wykonania grafik i ich wydanie.
Kwota wsparcia i zarezerwowania swojej tali kart to 150 zł
Jeśli pragniesz przyczynić się do powstania tej wspaniałej talii gwiezdnych kart, wpłać pieniądze na konto:
68 1020 5558 0000 8902 3233 9347
podając w tytule swoje imię i nazwisko oraz dopisując „talia kart”. Wyślij do mnie e-mail z danymi do wysyłki kart, gdy je wydrukujemy.
E-mail: qba@wcentrumrozwoju.pl
Możesz także skontaktować się ze mną na messengerze przez stronę W Centrum Rozwoju: https://www.facebook.com/wCentrumRozwoju

Skorzystaj z indywidualnego rozkładu kart specjalnie dla Ciebie

Karty to narzędzie w rękach osoby jasnowidzącej, ułatwiające wgląd w określone aspekty istnienia. Można traktować je jako drogowskazy lub klucze.

Każda osoba może wylosować sobie karty i poprzez intencję uzyskania określonych odpowiedzi – zyskać przesłanie związane z otrzymanymi symbolami. Jednak, aby dowiedzieć się więcej niż to co bezpośrednio widnieje na kartach, potrzeba wglądu osoby wyćwiczonej w percepcji nadzmysłowej i zdolnej dostrzec indywidualne związki kart z daną osobą.

Dlatego zachęcam również do skorzystania z rozkładu Tarota Gwiezdnego, który mogę przygotować specjalnie dla Ciebie.
Cena to 100 zł – w ramach czego otrzymasz rozkład 5 kart, wraz z ich interpretacjami pochodzącymi z wglądu w Twoją duchową naturę i Twoją gwiezdną rodzinę.
Aby zamówić indywidualny rozkład tarota, napisz do mnie na adres: qba@wcentrumrozwoju.pl

Jakub Qba Niegowski