Tarot Gwiezdny

Gwiezdni Kochankowie

Karta ta symbolizuje relacje z konkretną osobą oraz wartość zwrócenia uwagi na te relacje. Mówi o zaangażowaniu i tym co ze sobą ono niesie, oraz przypomina, że w relacje z ludźmi warto wchodzić zachowując wysoką świadomość, co zawsze poprawia ich jakość.

Tajemnica Roswell

Karta ta symbolizuje tajemnicę. Coś co jest skrywane, ukryte, na czego temat być może istnieją domysły ale nie wiemy tego na pewno. Symbolizuje jakąś głębszą prawdę, która kryje się pod historią.

Arkturjański Mędrzec

Arkturjanie to mistrzowie uzdrawiania emocji (ducha) oraz opanowania mocy umysłu.
Arkturjański Mędrzec symbolizuje wsparcie w pracy z emocjami, zdolność oraz potrzebę spojrzenia na sprawy emocjonalne z perspektywy. Symbolizuje także wsparcie od istot z Arktura jakie w tym temacie otrzymujesz.

Czym jest Tarot Gwiezdny

Tarot Gwiezdny powstał jako narzędzie ułatwiające kontakt z kosmicznymi energiami – z naszą gwiezdną rodziną. Tarot ten służy do odkrywania potencjału i możliwości związanych z kosmicznymi energiami i istotami. Ułatwia dostęp do tych energii i ich głębsze zrozumienie.

W przeciwieństwie do klasycznego tarota, Tarot Gwiezdny to język symboli i archetypów ułatwiający kreowanie pozytywnej, rozwojowej rzeczywistości w połączeniu z Kosmosem. Są to energie wspierające i każdy rozkład kart koncertuje się na tym by ustalić co w danym czasie będzie dla Ciebie najbardziej pomocne i co najlepiej Cię wspiera. Możesz też dzięki temu zrozumieć jak pracować z aktualnymi wyzwaniami i jakie rozwiązania będą najbardziej korzystne.

Tarot Gwiezdny ułatwia dostęp do indywidualnego kontaktu z gwiezdnymi braćmi i siostrami, dzięki zawartej w kartach i symbolach energii kwantowego splątania z przedstawionymi na nich energiami.

Jak używać Tarota Gwiezdnego

Aktualna wersja dostępna na stronie pozwala wylosować trzy karty w danym rozkładzie. Można korzystać z tego narzędzia na przykład raz dziennie, aby odkryć energie wspierającą na dany dzień.

Pierwsza karta to karta tego, co wynika z przeszłego doświadczenia i ma wpływ na teraźniejszość. Druga to to, co najbardziej aktualnie i najważniejsze tu i teraz, trzecia to potencjał przyszłości wynikający z dwóch poprzednich.

Po wyborze trzech kart strona automatycznie przewinie się do góry, gdzie nad kartami znajduje się przycisk “Podsumowanie”. Kliknięcie w niego przeniesie Cię na stronę z podsumowaniem i opisami wybranych kart.

Tarot Gwiezdny stworzyłem aby ułatwić sobie pracę z jasnowidzeniem i kontakt z gwiezdną rodziną. Aktualnie udostępniam tu karty mojego tarota jako wersję demo. Z czasem talia ta zostanie graficznie i opisowo rozbudowana.

Talia fizycznych kart Tarota Gwiezdnego

Aktualnie fizyczną talię kart Gwiezdnego Tarota możesz zamówić w promocji! ==> tutaj

 

Jakub Qba Niegowski